Almanya Kargo

Almanya Kargo

Almanya Kargo

Almanya KargoAvrupa ülkelerine verilen hizmetlerimizden Almanya kargo hizmetinde Avrupa Birliği Gümrük Yasaları geçerli olmakla birlikte her ülkede değişken bir yerel gümrük yasası vardır. Almanya kargo hizmeti sunan kargo firmalarının hem Almanya‘ya dair yerel yasalara, hem de Alman gümrük mevzuatına dair bilgili olması gereklidir. Kargo firmalarıyla yurtdışına zarf, dokuman ve belge, paket, koli, ihracat ürünleri, makine parçaları gönderilebilirken, ithalat ürünlerinin de getirilmesi yine kargo şirketleri ile yapılabilmektedir. Kargo firmaları , Almanya’daki tüm şehirlere kargo teslimatı yapılmaktadır.

Almanya‘ya yasal olan her ürünün gönderimi gerçekleşmektedir. Hızlı teslimat gerektiren kargolar havayolu ile gerçekleştirilmekte ve ücret olarak diğer taşıma yöntemlerine nazaran pahalı olmaktadırlar. Büyük parçaların ulaştırılması için çoğunlukla karayolu taşıma yöntemi seçilse de, ürünün aciliyet durumuna göre havayolu ile taşıma da tercih edilmektedir. Almanya kargo hizmeti alırken iyi bir firma seçimi son derece önemlidir. Bütün kargo firmaları, ithalat ve ihracat yapan firmaların dışında acil paket göndermek isteyen kişisel müşterilere ve kurumsal firmalara da güvenli bir hizmet sunmaktadır. Gümrük gecikmeleri dışında firma ile anlaşılan zamanda kargo teslimatını gerçekleştiren kargo şirketleri, hızlı teslim edilecek evrakı da böylece alıcısına tam zamanında teslim etmektedir. Yurtdışı hava kargo firmaları, zamandan kazandırarak teslimatlarını en hızlı ve zamanlı bir şekilde yapmaktadır. Bütün kargo firmaları, evrak ya da dosya gönderiminde müşterilerine destek sağlarken, iş akışlarının aksamaması konusunda yadımcı olmaktadırlar. Kargo firmaları; müşterilerinin iş ortaklıklarını düzenli bir şekilde yürütülmesini sağlamada lojistik destek anlamında önemli bir görevi üstlenmektedir. Almanya eğitim fırsatları konusunda gelişmiş bir ülkedir ve Türkiye’den Almanya‘ya eğitim ile ilgili gerekli belgelerin ulaştırılması da yine Almanya’ya teslimat yapan profesyonel kargo firmaları tarafından hızlı bir yöntemle yapılmaktadır. Bu firmalar gerekli belgeyi eğitim kurumlarına hızlı bir şekilde iletmektedirler.

 

inter-couriers-almanya-kargo

Almanya hava kargo servisimiz ile tüm yakınlarınıza göndereceğiniz her kargoyu hızlı ve zamanında iletmekteyiz. Almanya, gelişim ekonomisi, kültürel alt yapısı, jeopolitik konumu ile birçok açıdan son derece gelişmiş bir ülkedir. Münih, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Köln, Düsseldorf gibi seçkin ve gelişmiş hava alanları ile Almaya’ya uçak kargo hizmeti sağlanmaktadır. Özellikle Almanya ve Türkiye vatandaşları arasında yakın bir ilişki vardır. Çünkü dünya üzerinde Türkiye vatandaşlarının en fazla göç ettiği ülkelerin başında gelir Almanya. Bu anlamda hem ticari olarak hem de sosyal olarak Almanya ile ilişkilerimiz yani dolayısı ile iletişimimiz güçlüdür. Bu düzlemde Almanya’ya kargo gönderme ile birçok uluslararası hem ticari hem de özel kargo gönderimleri hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.
Almanya kargo hizmeti Türkiye’deki veya Almanya‘daki bir noktadan, Almanya‘daki yada Türkiye’deki bir noktaya kargo teslimatı yapabilmesine servis olanağı tanıyan hava kargo taşımacılık hizmetidir. Almanya kargo hizmeti ile dünyanın her tarafında ki hava limanlarına yurtdışı kurye ve yurtdışı kargo hizmetleri alabilirsiniz. Türkiye’den Almanya‘ya, Almanya‘dan Türkiye’ye gönderim yapılan uçak kargo işlemlerinde bir takım gümrük kuralları bulunmaktadır.
Almanya yurtdışı kargo gönderilerinde, mal değeri 100USD üzeri olan ürünler için Almanya gümrük mevzuatına göre vergilendirme çıkmaktadır. Bu durumdan ötürü yapılan gönderimde büyük bir titizlik gösterilmelidir. Bir başka öenmli nokta ise, ağırlık ve hacimsel bakımdan 150 kilogram/desi üzerindeki kargo gönderlerinin gümrük mevzuat işlemlerine tabi tutulmasıdır. Yurtdışı hava kargo gönderileri için, gönderinin ilk çıkış noktasından, son teslimat noktasına kadar, tüm gönderi hareketleri ve işlemleri kesintisiz takip edebilmek için, web sayfamız üzerinden gönderi numarası ile kargonzun takibini sağlayabilirsiniz. Yapılan kargo takibi ve olası kargo hareketlerini takip sistemimiz üzerinden izleyebilirsiniz.
Almanya uçak kargo ile gönderileriniz, Türkiye’nin bir çok şehrinden Almanya için ertesi gün teslimat sağlamaktadır. Hızlı teslimatlar için web sitemiz üzerinde ki şu hizmeti inceleyebilirsiniz. Almanya’ya kargo ile verilen hizmetimizde birçok ürün kategorisi , Türk Ticaret Kanununa uygun bir biçimde, yasalarca yasak olan hiç bir ticari malın sorumluluğu kabul edilmez, yanıcı ve yakıcı gönderiler MSDS belgesi mevcutsa işlem görmektedir. Almanya‘dan Türkiye’ye yada Türkiye’den Almanya‘ya kargo gönderme işlemlerinde, dilerseniz adres teslimi, yada acente teslimi şeklinde gerçekleştirilmektedir.
Almanya hava kargo hizmetimiz gönderi seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bu kısmı önemle okuyunuz; hava limanından hava limanına yapılan gönderi, hava limanından adrese yapılan gönderi, adresten hava limanına yapılan gönderi ve adresten adrese yapılan kargo gönderimleri tamamen sizin kişisel istekleriniz ve sizin tarafınızdan paylaşılan adres-lokasyon bilgileri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Firmamız bu saydığımız tüm gönderi seçeneklerinde profesyonel kadromuz ile sizlere tam zamanında teslimatlar gerçekleştirmektedir. Müşterilerin, tüm gönderi ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışan firmamız, uçak kargo gönderilerini, en geniş planlanan operasyonlar dâhilinde ve yüksek önem sırasıyla gerçekleştirilmektedir.
Almanya Kargo şirketi teknolojik ilerlemenin artması, ürün ve bilgiye hızlı ulaşımın önemli bir konu haline gelmesiyle müşterilerimize uçak kargo farkının ve ayrıcalıklarının profesyonel bir kapsamda hizmette sınır tanımayarak göstermektedir. Almanya Kargo müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak, daima güvenlerini kazanmayı başarmış kaliteli bir havayolu kargo firmasıdır. İyi ve kaliteli bir havayolu lojistiği, operasyon kısmında güçlü bir ekibi gerektirir. Şirketimiz uzman operasyon ekibiyle kargo süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmektedir.
Inter Couriers ile havayolu taşımacılığında, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi hedef edinmiş, piyasadaki en uygun fiyatlı ve en geniş operasyon ağına sahip hava kargo firmasıdır.
Almanya’ya kargo şirketi olan Inter Couriers; hızlı ve güvenilir olmasının yanı sıra her daim müşterilerinin çözüm ortağı olmak, tüm havayolu kargo sektörünün çıkarlarını benimseyen, piyasadaki en uygun fiyatlı kargo bedelleriyle firmanıza kar ettiren, teslimat zamanını en akılcı biçimde planlayan, her zaman ilgili ve deneyimli çözümlerle siz değerli müşterilerimizi memnun eden güzide bir yapıya sahip, uzman ve genç kadrosu ile her ihtiyacınıza çözüm üreten güçlü bir kargo firmasıdır. Günümüzde bu niteliklere sahip bir hava kargo firması bulmak oldukça zordur.
Almanya firmamız tarafından Türkiye dışında bir başka merkez olarak sayabileceğimiz kargo duraklarından bir tanesidir. Almanya talepleri göz önünde bulundurulunca firmamız bölgeye özel çeşitli kampanyalar, hızlı ve ekonomik servisler ve bölgeye özel uzman kadrosu ile özel çalışan Almanya uçak kargo firmalarındandır. Almanya çok büyük bir ülke olmasının yanı sıra, dünya ekonomisinde önemli bir yere sahip bir kaç büyük ülkeden biridir. Firmamız Almanya‘nın tüm bölgelerine çalışma gerçekleştirmektedir. Kargoladığınız gönderiniz sadece Almanya ülkesine gitmekle kalmıyor, sizin belirtmiş olduğunuz lokasyona, tüm gümrük işlemleri gerçekleştirilip, belgeleri hazırlandıktan sonra dağıtıma çıkışı gerçekleşiyor. Belirttiğiniz lokasyona firmamız acentesi gönderiyi teslimata çıkartıyor ve belirttiğiniz lokasyonda isim ve imza karşılığı teslim işlemini gerçekleştiriyor. Kargo talebiniz oluştuğu an, operasyon ekibimiz, gerekli evraklar ile adresinizden gönderiyi teslim alıyor. Adresinizden evraklarıyla birlikte teslim aldırılan gönderiler hiç bekletilmeden yurtdışı kargo aktarım merkezimize getiriliyor. Aktarım merkezimize giriş yapan gönderiniz, paketleme,evrak ve ürün içeriği kontrollerinden geçerek, uçuşa uygun bir halde ise çıkışı gerçekleştiriliyor. Akabinde yurtdışı kargonuz sizin için belirlenen opersyon ayrıntılarıyla birlikte, teslim edilecek lokasyona doğru taşınma işlemi gerçekleştiriliyor.Türkiye çıkışında ve Almanya girişinde yapılan gümrük işlemleriylede kargonuz teslim öncesi son adım olan dağıtıma çıkmaya hazır hale getiriliyor. Kargo teslimatı öncesi ise alıcı bilgilendirmesi gerçekleştirilir, alıcı ve dağıtımcı acentemiz teslim saati konusunda gerekli bilgi alışverişini gerçekleştirirler Bütün bu süreç boyunca güncel bir şekilde kargolarınızın lokasyon takibini takip sistemimiz üzerinden gerçekleştirebilir, her türlü destek ve geri bildirim için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Inter Couriers‘la gerçekleştireceğiniz yurtdışı kargolarınızda gözünüz asla arkada kalmaz, sürecin her anında destek ve bilgilendirme ile kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Almanya kargo, Türkiye – Almanya ve Almanya – Türkiye arasında geniş ve yaygın bir operasyon ağı kurmuştur. Kargo ücretleri hesaplanırken, satış temsilcilerimiz ürününüzün hacimsel ağırlığı da göze alınmalıdır. Bu duruma göre paketinizin ağırlığı kütlesel ağırlığından daha ağır geliyor ve büyükse, kargo ücret hesaplanması hacimsel ağırlığa göre yapılmaktadır. Kargo maliyetlerinizi düşürmek için ürünlerinizi paketlerken ve koli içerisine koyarken olabildiğince küçük bir paketleme yapınız, çünkü bir santimin bile fiyatta önemli ölçüde artış yaptıracağını bilmeliyiz.

Almanya Kargo Hizmeti

Almanya kargo hizmeti, Almanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Almanya’ya gerçekleştirilen her tür ve içerikten ithalat ve ihracat ürünlerinin kargo gönderilerini de içine almaktadır. Almanya’ya hava kargo, express karayolu kargo ve ekonomik havayolu kargo seçenekleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bahsettiğimiz alternatifleri müşterileriyle buluşturan firmamız, piyasadaki en uygun fiyatlara güvenilir kargo hizmeti sunmaktadır. Sektörde tecrübeli kargo personeli ile yurtdışına yapılan tüm kargo hizmetlerini eksiksiz bir şekle yerine getiren firmamız, aynı zamanda karayolu nakliye ve denizyolu konteynır taşıma hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Uluslararası kargo taşımacılığında güçlü bir partner haline gelen Inter Couriers, dünyanın en büyük acenteleri ile kurduğu iş ortaklıkları sayesinde tüm taşımacılık faaliyetlerini güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Almanya uçak kargo firması olan Inter Couriers, Almanya’nın bütün bölgelerine gerçekleştirilen kargo gönderilerini adreslerine hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedirler. Ayrıca ekonomik hava korgo teslim seçeneği de sunmaktayız. Kurum içerisinde personelinin sürekli kendini geliştirmesini sağlayan ve teknolojik trendleri takip etmesine olanak sunan Inter Couriers, bu birikimle güçlü ve dinamik bir hizmet ağı sunmaktadır. Almanya’ya gönderilen kargoların güvenli bir şekilde teslim edilebilmesi için yüksek hizmet kalitesine sahip bir operasyon ağına sahip kargo firması ile çalışmak gerekmektedir. Aksi takdirde gönderilerin teslimatlarında sorun yaşanması, işlerinizin sekteye uğrama ihtimalinin ortaya çıkacağı bilinmelidir.

Ø Almanya Uçak Kargo
Ø Almanya Hava Kargo
Ø Almanya Acil Kargo
Ø Almanya Hızlı Kargo
Ø Almanya Express Kargo
Ø Almanya Kargo Şirketleri
Ø Almanya Kargo Firmaları
Ø Almanya Kargo Fiyatları
Ø Almanya Kargo Gönderimi
Ø Almanya Paket Gönderme
Ø Almanya Evrak Gönderme
Ø Almanya Numune Gönderimi
Ø Almanya’ya Kargo
Ø Türkiye’den Almanya’ya Kargo

 

Gönderi İle İlgili Süreçleri Kargo Firması Takip Etmektedir

Almanya hava kargo hizmetimiz ile Inter Couriers; müşterilerine her zaman uygun fiyatların yanı sıra kampanyaları ile avantaj sağlamaktadır. Müşteri temsilciliğimiz aracılığı ile kargo talebinizi ilettikten sonra gönderi kaydı oluşturulmaktadır. Akabinde operasyon ekibimiz yurtdışı kargo sürecinin kalan kısmı ile ilgilenmektedirler. Teslimatı gerçekleştirilecek ticari ürün veya zati eşyalar da hava kargo firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin teslimatında bölge acentesini devreye sokan firmamız, geniş acente ağının avantajı ile kutu, koli, paket, evrak, dosya, gıda, numune gibi tüm gönderilerin zamanında ve güvenli bir şekilde adrese ulaşmasını sağlamaktadırlar. Türkiye’den dünyanın her ülkesine ve dünyanın her ülkesinden Türkiye’ye yapılacak gönderilerin hava alanından hava alanına, adresten hava alanına, hava alanından adrese, kapıdan kapıya gibi müşteri ihtiyaçlarına yönelik seçenekleri sunan Inter Couriers, günün he saatinde müşteri talebi kabul etmekte ve hizmetlerini sürdürmektedir. Kargo firmalarının büyük bir çoğunluğu genellikle ekonomik ve express olmak üzere iki seçenek üzerinden hizmet sunmaktadır. Bu seçenekler doğrultusunda gönderilerin operasyonları gerçekleşmektedir. Inter Couriers ise; müşterilerine çeşitli alternatifler ile hizmet sunmaktadır. Bu hizmet alternatiflerimiz ürün boyutu,kilosu ve içeriği gibi değişkenlere göre belirlenmektedir. Paket, zarf, koli, mobilya, makine vs. ürünlerinize dair fiyat ve zamanlama olarak en uygun alternatif müşteri temsilcimiz tarafından müşterilerimize sunulur. Bir ürün kargolama talebiniz oluştuğunda müşteri temsilcimiz öncelikle ürün içeriğini,en,boy,yükseklik,kilogram bilgilerini sizden öğrenmektedir.Akabinde Almanya lokasyonundaki posta kodunu öğrenmekte ve sizlere ticari ürününüz veya zati eşyanıza göre en uygun alternatifi sunacaktır. Paylaşılan teslimat bilgileri ile, kargonun hangi aşamada olduğunu takip sistemimiz üzerinden öğrenebilir, 7/24 taleplerinize yanıt veren müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile bilgi edinebilirsiniz. Kargonun teslimatı yapıldıktan sonra da teslimat bilgileri tarafınızla paylaşılmaktadır.

Inter Couriers; firma içerisinde kurguladığı gelişimci politikalar ile müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunma, müşteri ilişkilerinde ise sağlıklı bir ilerlemeyi hedeflemektedir.

almanya-uçak-kargo-gönderme

Numune Gönderilerinde Dikkat Edilecek Hususlar

Yurtdışı hava kargoda ürün gönderimi yapılırken özen gösterilmesi gereken birkaç husus vardır. Örneğin kargo ile içecek gönderilerinin numune olarak gönderiminin geçekleştirilmesi için maksimum 2 ya da 3 adet gönderilmesi tasiye edilir. Bu durumun sebebi, ürünün gideceği ülkedeki gümrük memurunun ürün kontrolünde bir üründen birden çok olması ve ticari amaçlı bir gönderi olduğunu kanısına varmasıdır. Bu nedenle de ürünün numune olmadığı yönünde düşünmesi olasıdır. Bu sebeple Almanya‘ya numune gıda gönderilerinde adetlerin en fazla 3 olması gereklidir. Üçü geçen miktardaki hava kargo gönderilerinin tümü ticari amaçlı olarak değerlendirilmektedir, bu durum ise gümrük vergisi çıkmasına sebep olmaktadır. Yurtdışı kargolarında koliler içeriğe göre ayrılmakta, dağıtım merkezlerinde ayrılmakta ve sonrasında uçuşa gönderilmektedir. Uçağa yüklenen ürünler profesyonelce istiflenmektedir. Ambalajdan kaynaklı herhangi bir zararın olmaması için firmamız paketleme hizmeti sunmaktadır. Bu sayede her ürün kendi fiziki özelliklerine göre paketlenmektedir. Olası durumda kargo sahibi paketlemeyi zayıf yapmışsa depo bölümü ambalajı kontrol ederek paketlemesi zayıf raporu tutmaktadırlar. Bu sayede yeniden paketleme gerçekleştirilmektedir. Aksi takdirde ambalajın bozulma ve ürünün zayi olması gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Diğer yandan Almanya kargolarında çoklu gönderilerin ufak sorunlara yol açma olasılığı mevcuttur. Buna çözüm olarak teslim alınan 5 adet kargoya ayrı ayrı takip numarası verilmektedir. Bu işlem sayesinde ürünlerin kaybolma ihtimali yok edilmektedir.

ALMANYA HAKKINA BİLGİ

Gelişmiş Avrupa ülkelerinden biri olan Almanya, bir Orta Avrupa ülkesidir. Doğusunda Polonya ve Çek Cumhuriyeti, kuzeyinde Danimarka, batısında Fransa, Belçika ve Hollanda, güneyinde ise Avusturya ve İsviçre ülkeleri bulunmaktadır. 357,021 km²’lik yüzölçümüne sahip olmasıyla birlikte nüfusu da bu yüzölçümüyle doğru orantılı olarak fazladır. Tahmini nüfusu 81,799,600 olarak bilinir, parlamenter yönetim biçimiyle yönetilmektedir. Bu yönetim biçimi genel hatlarıyla cumhurbaşkanı, şansölye, bundestag başkanı ve bundesrat başkanından oluşmaktadır. 2 Şubat 962 yılında kurulduktan sonra 18 Ocak 1871 yılında Almanya’nın birleşmesi gerçekleşmiştir. Büyük bir çoğunluğunun Almanların oluşturduğu bu ülkede farklı milletlerden de yaşayan etnik gruplar bulunmaktadır. Nüfus olarak çoğunluğa sahip diğer bir milet ise Türklerdir. Başkenti Berlin olan ülkede kullanılan para birimi Euro’dur.

18 Ocak 1871 tarihinde bağımsızlığını ilan etmesinin ardından 3 Ekim 1990 tarihinde Almanya ülkesinin birleşmesi sağlanarak resmi adı olan Almanya Federal Cumhuriyeti adını almıştır. Her 3 Ekim’in milli bayram olarak kutlandığı ülkenin resmi dili Almancadır. Avrupa’nın en büyük ulusal ekonomisine sahip olmasıyla birlikte Dünya’nın en fazla ihracat yapan ülkesi olma ünvanına da sahiptir. Turistik, kültürel, tarihi, ekonomik, ticari ve daha bir çok açıdan zenginliklere sahiptir. Ülkeye ulaşımın kolaylığının yanı sıra şehirler arası ve şehir içi ulaşımda da büyük kolaylıklar sağlanmıştır. Avrupa’nın merkezi bir konumunda bulunmasından dolayı önemli bir ulaşım noktası olarak adlandırılmaktadır. Ülke içinde de ulaşım ağları ve ulaşım yolları oldukça gelişmiştir.

ALMANYA ADRESTEN ADRESE KARGO

Adresten adrese kargo hizmeti, çağrı merkezi aracılığıyla çağırma hizmeti olarak bilinmektedir. Bu hizmetten yararlananların kargo gönderileri adreslerinden teslim alınmakta, alıcının adresine teslimatı gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için firmamızın çağrı merkezini aramak yeterli olmaktadır. Ayrıca bu hizmetten yararlanmak için Inter Couriers‘ın sözleşmeli müşterisi olmanız da gerekmemektedir. Bireysel ya da kurumsal olarak bu hizmetten hızlı bir biçimde yararlanılabilirsiniz. Kargo talebi öğlen saatlerinden sonraki bir zaman diliminde oluşturulduysa, kurye aynı gün kargoyu teslim almakta fakat gönderi çıkışı ertesi gün olmaktadır. Ancak öğleden önceki bir zaman diliminde yapılan kargo bildirimleri için kurye aynı gün içinde gelmekte ve gönderiyi adresten teslim almakta, hatta aynı gün gönderi çıkışı gerçekleşmektedir. Firmamız hafta sonu hizmet vermemektedir. Ancak Cumartesi günleri öğlene kadar ürün alımı gerçekleştirmekte, bu saatten sonraki teslimatları ve kargo alımlarını haftanın ilk iş günü olan Pazartesi günü gerçekleştirmektedir. Kargo taşımacılığı bir lojistik faaliyettir. Güvenli ve hızlı olması gereken bu hizmet kurumsal firmalardan alındığında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmamaktadır. Sektör içinde firmamızın amacı, taşıma talebini mümkün olan en kısa zaman dilimi içinde, en az maliyetle ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda karşılamaktır. Lojistik sektörü içinde bulunan kargo hizmetimiz, profesyonelce yönetilmektedir. Bütün lojistik süreçler uzmanca gerçekleştirildiğinde, ürünler talep edilen lokasyona en uygun maliyetle ulaştırılmaktadır. Kargonun sözlük karşılığı yüktür. Kargo taşımacılığının uluslararası literatürde ağırlığı, ebadı ve içeriği önemli olmaksızın herhangi bir yükün taşınması olarak kullanılsa da ülkemizde bu tanım biraz daha farklılaştırılmıştır. Diğer taraftan ülkemizde kargo taşımacılığı olarak adlandırılan faaliyet, içeriği itibarıyla yabancı literatürde ‘paket dağıtımı hizmetine’ karşılık gelmektedir. Yani, lojistik terimlerde kargo taşımacılık hizmetlerinin bir alt kategorisini oluşturan paket dağıtım hizmetleri, ülkemizde kargo taşıma firmaları tarafından ‘kargo taşıma hizmetleri’ olarak isimlendirilmektedir. Kargonun Türkiye’de genel geçer anlamı da, tek parçada 100 kilogramı geçmeyen, ambalajlı halde olan, koli, paket, dosya gibi eşyalardır.

ALMANYA KAPIDAN KAPIYA KARGO

Teknolojik olarak gelişen dünyada hızlı olmak çok önemli bir hale gelmiştir. Özellikle zamanla yarışılan günümüzde hayatı kolaylaştıran çözümler ön plana çıkmaktadır. Kargo sektöründe de en uygun ve teknolojik yöntemlerle çözümler üreten Inter Couriers‘ın hizmetleri dikkat toplamaktadır. Günümüzde firmalar, kapıdan kapıya kargo hizmetiyle en uygun çözümleri yaratmaya çalışmaktadırlar. Gönderilerin adreste teslim alınmasını sağlayan bu kargo yönteminde, kargolar alıcının adresine kadar teslim edilmektedir. Bu teslim şeklini güvenli bir hale getiren yurtdışı kargo firmaları, müşteri memnuniyetini ana hedef belirlemekte ve güvenli teslimat hizmetleriyle dikkat çekmektedir. Bu hizmet kapsamında çağrı merkezimiz üzerinden gönderi talebi oluşturulmasıyla, operasyon ekibimiz kargoyu almak için kuryeyi organize eder.Akabinde teslim adresi ve teslimat adresi gibi bilgiler kurye arkadaşımız tarafından alınır,müşteri onayı ile operasyonun kalan süreci başlatılır. Teslim alınan koli ya da paket, aktarım merkezimize ulaştırılır. Buradan da gideceği lokasyona çıkışı gerçekleştirilir. Lokasyona ulaşan kargo ise alıcı bilgilendirmesi yapılıp, dağıtıma çıkışı gerçekleştirilir. Birçok kargo firması, ürünü teslim alacak olan alıcıyı adresinde bulamaması durumunda bilgi notu bırakmaıp, daha sonrasında şubeye gelerek kargoyu teslim almasını belirtmektedir. Profesyonel kargo firmalarının ana amacı müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Profesyonel kargo firmaları için ürünü gönderen kadar alıcının da memnuniyeti mühimdir. Bu nedenle sağlıklı bir teslimat için hizmet kalite standartlarını sürekli yükselten kurumsallaşmış kargo şirketleri, adrese teslim konusunda ciddi bir operasyon gerçekleştirmektedirler. Kapıdan kapıya kargo hizmeti, teslimatları bir problem olmaktan kurtarmaktadırlar. Kurumsal olmayan firmaların sağladığı hizmette çeşitli aksaklıklar meydana gelmektedir. Bu nedenle kalite standartları yüksek olan kargo firmalar ile çalışma sağlanmalıdır. Yurtdışı hava kargo firmaları, karayolu, denizyolu ve havayolu taşıma hizmetleri ile bütün kargo gönderilerinin teslimini problemsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kurumsal firmalar, havaalanları, garlar, limanlar ve otogarlarda bekleyen gönderiler için dağıtım merkezleri oluşturmuşlardır. Bu sayede gönderiler, ayrıntılarına göre kargo ekipleri teslim almakta ve adreslerine teslim etmektedir. Kurumsal firmalar, 7/24 çağrı merkezleri ile hizmet vermektedir. Gar, havaalanı, liman ve otogar gibi alanlardan genel olarak teslimi istenen evrak ve paketler aciliyetlidir ve bu gönderilerde hız kavramının önemi çok daha ortaya çıkmaktadır. Adrese teslimat hizmeti alıcının kargo acenta veya dağıtım merkezlerinden kargolarını teslim almaları için ayıracakları gidiş süresinden zaman kazandırmakta ve kargo alıcısının böylelikle zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır. Kargo tesliminde öncelik acil olan kargoların teslimiyle başlamaktadır. Sonrasında ise zaman kısıtı olmayan öteki kargoların teslimleri sağlanmaktadır. Adresten adrese gerçekleştirilen kargo teslimatı da bir lojistik hizmetidir ve bu hizmetin de son derece titizlikle gerçekleşmesi gereklidir.

ALMANYA İHRACAT KARGO TAŞIMACILIĞI

Resmi ve belgeli bir şekilde Almanya İhracat kargo taşımacılığı gerçekleştirebilirsiniz. Inter Couriers ile bu servisten en uygun maliyetlere yararlanabilir, Türkiye’den dünyanın her bölgesine kargo gönderebilirsiniz. Her gün yüzlerce bireysel ve kurumsal müşteriye ihracat hakkında eğitim ve en detaylı bilgileri sunan deneyimli kadromuz siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Inter Couriers, 7/24 açık çağrı merkezi ile sizlere her konuda hizmet sunmaktadır. Türkiye’den Almanya’ya ihracat taşımacılığı ile kargo gönderimi yapacak birey veya firmalar için en çok alternatifi olan çözümü sunmaktadır.Almanya’nın tüm havaalanı olan şehirlerine ihracat servislerinden yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezi, operasyon gibi birimlerimiz sizler için 7/24, bir telefon kadar yakındır. İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
 
Logistics-23-512.png

İstanbul’da bulunan butik mağazamdan online satışlar yapıyorum. Tüm Avrupa’ya ürünlerimin ulaşmasını sağlayan İnter Couriers’e teşekkürler…

airport-logistics-icon-png-9.png

Almanya’daki şirketimize sürekli evrak ve veya paket göndermemiz gerekiyor. Bu konuda bizlere destek sunan İnter Couriers’a teşekkürler.

Phone: +90 850 520 0 868
Fax:
İLG İNTER LOJİSTİK GRUBU
Pendik - İSTANBUL
Güzelyalı Mh. Erdil Sk. No:28 K.1 E-5 Mevkii
Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns