Hakkımızda

Inter Couriers

İnter Lojistik Grubu 1997’de başladığı İstanbul içi taşımacılık faaliyetlerine; şehirlerarası nakliye, depolama, dağıtım, kurumsal taşımacılık ve uluslararası taşıma hizmetini de ekleyerek Türkiye’nin ev eşyası taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. Özmal araçları, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren İnter Lojistik müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

İnter Lojistik Grubu bünyesinde 2003 yılında faaliyet göstermeye başlayan Inter Couriers; uluslararası alanda ekspres taşımalar üzerine faaliyet göstermektedir. Uçak kargo, karayolu ekspres kargo, ekonomik hava kargo, paketleme hizmeti, dağıtım ağı ve tedarik zinciri, depolama alanlarında faaliyet gösteren Inter Couriers, müşterilerinin taleplerine alternatif üretmektedir. Inter Couriers e-ticaret destek hizmetlerinden ihracatçı desteğine, çalışma gerçekleştirdiği tüm alanlarda müşteri memnuniyeti ve büyümesi amacıyla hareket etmektedir.

Her gün onlarca gönderi için lojistik hizmet sağlayan Inter Couriers; Türkiye ve dünyada gelişen acente ağı ile hizmet kapasitesini büyütmektedir. Büyüyen altyapının ise ilk nüvelerini Türkiye – Avrupa arası kurulan ‘ekspres karayolu’ servisi ile almaktadır. Havayolu taşımaları ile aynı teslim sürelerine sahip olan fakat daha düşük maliyetler ile teslimat sağlayan servisimiz ile üreticilerimizin destekçisi olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.

 

Bangladeş-kargo.jpg
pakistan-uçak-kargo-1.jpg
in-kargo.jpg
Hindistan-kargo.jpg
japonya-kargo.jpg
cezayir-kargo.jpg
kanada-kargo.jpg
amerika-kargo.jpg
mısır-kargo.jpg
libya-kargo.jpg
 
 
Logistics-23-512.png

İstanbul’da bulunan butik mağazamdan online satışlar yapıyorum. Tüm Avrupa’ya ürünlerimin ulaşmasını sağlayan İnter Couriers’e teşekkürler…

airport-logistics-icon-png-9.png

Almanya’daki şirketimize sürekli evrak ve veya paket göndermemiz gerekiyor. Bu konuda bizlere destek sunan İnter Couriers’a teşekkürler.

Phone: +90 850 520 0 868
Fax:
İLG İNTER LOJİSTİK GRUBU
Pendik - İSTANBUL
Güzelyalı Mh. Erdil Sk. No:28 K.1 E-5 Mevkii
Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns