Hava Kargo

Hava Kargo

Hava Kargo

Boyut ve ağırlık olarak her bir ticari ürünün veya zati eşyanın 30 KG/Desi* aralığını geçmediği, havayolu ile hızlı taşımacılık hizmetimizdir.

Inter Couriers, uluslararası iş ortaklıkları ve geniş acente ağı ile tüm Türkiye’den, tüm dünyaya hava kargo hizmetini  sürdürmektedir. Ticari ürün veya zati eşyanın planlanan zamanda ve hızlı teslimat yöntemi ile, piyasadaki en uygun fiyatlı olma iddiası ile birleştirerek müşterilerine alternatifler yaratmaktadır.

E-ticaret yapan firmalardan mikro ihracatçılara, zati eşya taşımalarından hediye gönderilerine kadar çok geniş bir müşteri kitlesine ürün teslimatında alternatif  çözümler yaratan Inter Couriers, İnter Lojiistik Grubu bünyesindeki bir çok alan gibi, hava kargo taşımacılığında da Türkiye’nin önde gelen yerli sermayelerindendir.

*Desi=enxboyxyükseklik/5000

 
 
Logistics-23-512.png

İstanbul’da bulunan butik mağazamdan online satışlar yapıyorum. Tüm Avrupa’ya ürünlerimin ulaşmasını sağlayan İnter Couriers’e teşekkürler…

airport-logistics-icon-png-9.png

Almanya’daki şirketimize sürekli evrak ve veya paket göndermemiz gerekiyor. Bu konuda bizlere destek sunan İnter Couriers’a teşekkürler.

Phone: +90 850 520 0 868
Fax:
İLG İNTER LOJİSTİK GRUBU
Pendik - İSTANBUL
Güzelyalı Mh. Erdil Sk. No:28 K.1 E-5 Mevkii
Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns