Hakkımızda - INTER COURIERS Uluslararası Kargo Gönderimi Hizmetleri
Biz KİMİZ ?

İNTER LOJİSTİK - HOŞGELDİNİZ

1997 'DEN BERİ

İNTER LOJİSTİK; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile lojistik sektöründe, şüphesiz lider kuruluşlardan olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan İnter Lojistik ; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.Amacımız; çağdaş standartlarda lojistik hizmeti en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan İnter Lojistik; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.AVANTAJLARIMIZÖzen ve Güleryüz: Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Bize Ulaşın

TARİHÇE

041997

İSTANBUL İÇERİSİNDE TAŞIMACILIK

İstanbul içerisinde ev - ofis - fabrika taşımacılığı ile İnter Nakliyat sizlere binlerce referanstan oluşan bir hizmet portföyü çıkartmıştır. Kurumsal Taşımacılık sloganıyla hizmet veren firmamız 1997 yılında ev - ofis - fabrika taşımalarına başlamıştır.

052004

TÜRKİYE GENELİ TAŞIMACILIK

İnter Nakliyat 2004 Yılına Kadar Sadece İstanbul İçi Gerçekleştirdiği Taşımalarını Mayıs 2004’den İtibaren Tüm Türkiye Genelinde Hizmet Olarak Sunmuştur. Firmamız Türkiye’nin Tüm İl ve İlçelerine Uygun Fiyat Kampanyaları ve Profesyonel Ekipleriyle Hizmet Vermeye Başlamıştır. Geniş Araç Filosu ve Hizmet Yönetimi Alt Yapısıyla her gün Taşımalar Gerçekleştiren Firmamız Müşterilerimize Alt Yapısıyla Yön Uyumu Sağlayarak Müşterilerimize Uygun Fiyatlar Sunmaktadır.

122007

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

İnter Nakliyat Aralık 2007 'den İtibaren Dünya standartlarında bir hizmet sunmayı amaçlamış ve uluslararası taşımacılıkta eşyanızı gideceği yere ve hacmine göre değerlendirip hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun ulaştırma şekli üzerinden fiyatlandırma yaparak kusursuz bir hizmet sağlamaya başlamıştır. İNTER Nakliyat, deniz yolu nakliyesini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Kanada, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteyner nakliyelerini de organize etmektedir.

022009

DEPOLAMA HİZMETLERİ

İNTER Depolama eşyalarınızın güvenilir, temiz ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve kişiye özel depolar olması sebebiyle sadece kullanıcıya ait olan depolama sistemidir. Firmamız bünyesinde bulunan Bizim Depo 2009 yılından itibaren profesyonel depolama sistemine geçmiştir. Bu sistem depoları kapınıza kadar getirmektedir. Kapalı ahşap konteynerlar içerisinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depoların ahşap konteynerlardan oluşması eşyalarınızın saklama alanında hava alış verişi yapmasına da olanak sağlar. İster ofis eşyalarınızı ister kurum isterseniz de ev eşyalarınızı kiralık depo alanında saklayabilirsiniz. Eşya deposu alanına giren muhtelif malzemeleriniz konteyner başına sigorta ile sigortalanır.

022011

KARGO TAŞIMACILIĞI

İnter Nakliyat, İnter Couriers markasıyla tüm Dünya da kargo taşımacılık hizmeti vermektedir. Şubat 2011 'de başlanılan bu hizmete 2015 İtibariyle Amerika, Almanya, İngiltere, Japonya, Dubai, İskandinavya başta olmak üzere tüm Dünya ülkelerine uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarıyla kargo dağıtımı yapmaktadır.

042011

HAVA - DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

İnter Couriers markası ile birlikte İnter Lojistik ünvanına geçen firmamız sizlere daha fazla seçenek ile hava ve deniz olu taşımacılık hizmetleride sunmaktadır. Sunulan bu hizmet taşımanın daha uygun koşullarda sağlanması için daha geniş bir ağ ile gerçekleştirilmektedir.2011 Yılından İtibaren FirmamızEvden Eve Nakliyat, Depolama, Uluslararası Taşımacılık, Uluslararası Kargo Taşımacılık Hizmetleri vermektedir.

PARTNERLİKLER

Powered by themekiller.com