Kariyer

İLG Kariyer

İnter Lojistik Grubu; kurulduğu 1997 yılında İstanbul içerisinde başladığı lojistik faaliyetlerine, Türkiye ve dünyanın her noktasından geniş müşteri ağına lojistik destek sağlayarak devam etmektedir. 20 yıllık tecrübenin getirdiği müşteri ilişkileri ve yönetim anlayışı ile Türkiye’nin zati eşya taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur.

İnter Lojistik Grubu; yönetim modeli içerisinde kreatif olmayı esas almaktadır. İnter Lojistik Grubu; en küçük biriminden, en üst yönetim kademelerine kadar inisiyatif almayı başarabilen, müşteri ilişkilerinde yaratıcı bir kadroyu bünyesinde barındırmayı ve yeni yaratıcı kadroların yetişmesini sağlamayı amaç edinmiştir.

Kariyerine İnter Lojistik Grubu ile devam etmek isteyen veya yeni bir kariyer hedefine çizerken güçlü bir başlangıç yapmak isteyen adaylar açık pozisyonlarımıza göz atabilir veya özgeçmişlerini kariyer@interlojistik.com adresine gönderebilirler.

AÇIK POZİSYONLAR

Pozisyon Lokasyon Eğitim Tecrübe
Kurye Pendik,İST,TR İlkokul 2
Satış Temsilcisi Pendik,İST,TR Üniversite 1
Satış Temsilcisi Pendik,İST,TR Üniversite

 
 
Logistics-23-512.png

İstanbul’da bulunan butik mağazamdan online satışlar yapıyorum. Tüm Avrupa’ya ürünlerimin ulaşmasını sağlayan İnter Couriers’e teşekkürler…

airport-logistics-icon-png-9.png

Almanya’daki şirketimize sürekli evrak ve veya paket göndermemiz gerekiyor. Bu konuda bizlere destek sunan İnter Couriers’a teşekkürler.

Phone: +90 850 520 0 868
Fax:
İLG İNTER LOJİSTİK GRUBU
Pendik - İSTANBUL
Güzelyalı Mh. Erdil Sk. No:28 K.1 E-5 Mevkii
Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns