PAKETLEME HİZMETİ

PAKETLEME HİZMETİ

PAKETLEME HİZMETİ

Inter Couriers; kargo sektörünün en büyük problemlerinden olan paketleme işlemine getirdiği çözüm ile sektörün öncü firmalarından olmaya devam etmektedir.Kargo taşımacılığında ürünün zarar görmesinin en başta gelen sebepleri arasında yanlış paketleme gelmektedir.Ürün içeriğine göre doğru paketleme yapmak, ürüne gelebilecek herhangi bir zararı büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır.Ürünün teslim aşmasından sonraki işlemlerin aksamaması açısından müşterilerimiz için önemli bir hizmetimizdir.

Her ürünün kendine has bir paketlemesinin var oluşu sektör tecrübemizin bize kazandırdığı bir gerçektir.Bu gerçek ile sunduğumuz paketleme hizmetimiz, büyük bir titizlik ve uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.Kullanılan paketleme malzemelerinin kalitesinden, paket içerisine ürün yerleşimine kadar her aşama büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

 
 
Logistics-23-512.png

İstanbul’da bulunan butik mağazamdan online satışlar yapıyorum. Tüm Avrupa’ya ürünlerimin ulaşmasını sağlayan İnter Couriers’e teşekkürler…

airport-logistics-icon-png-9.png

Almanya’daki şirketimize sürekli evrak ve veya paket göndermemiz gerekiyor. Bu konuda bizlere destek sunan İnter Couriers’a teşekkürler.

Phone: +90 850 520 0 868
Fax:
İLG İNTER LOJİSTİK GRUBU
Pendik - İSTANBUL
Güzelyalı Mh. Erdil Sk. No:28 K.1 E-5 Mevkii
Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns