Hakkımızda

Hakkımızda

Inter Couriers

İnter Couriers 1997’de başladığı İstanbul içi taşımacılık faaliyetlerine; şehirlerarası nakliye, depolama, dağıtım, kurumsal taşımacılık ve uluslararası taşıma hizmetini de ekleyerek Türkiye’nin ev eşyası taşıma ve depolama alanında en büyük firmalarından biri olmuştur. Özmal araçları, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren İnter Couriers müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

İnter Couriers; uluslararası alanda ekspres taşımalar üzerine faaliyet göstermektedir. Uçak kargo, karayolu ekspres kargo, ekonomik hava kargo, paketleme hizmeti, dağıtım ağı ve tedarik zinciri, depolama alanlarında faaliyet gösteren Inter Couriers, müşterilerinin taleplerine alternatif üretmektedir. Inter Couriers e-ticaret destek hizmetlerinden ihracatçı desteğine, çalışma gerçekleştirdiği tüm alanlarda müşteri memnuniyeti ve büyümesi amacıyla hareket etmektedir.

Her gün onlarca gönderi için lojistik hizmet sağlayan Inter Couriers; Türkiye ve dünyada gelişen acente ağı ile hizmet kapasitesini büyütmektedir. Büyüyen altyapının ise ilk nüvelerini Türkiye – Avrupa arası kurulan ‘ekspres karayolu’ servisi ile almaktadır. Havayolu taşımaları ile aynı teslim sürelerine sahip olan fakat daha düşük maliyetler ile teslimat sağlayan servisimiz ile üreticilerimizin destekçisi olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.

Bangladeş-kargo.jpg
pakistan-uçak-kargo-1.jpg
in-kargo.jpg
Hindistan-kargo.jpg
japonya-kargo.jpg
cezayir-kargo.jpg
kanada-kargo.jpg
amerika-kargo.jpg
mısır-kargo.jpg
libya-kargo.jpg

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *